Twój sukces

To nasze największe osiągnięcie

O nas

Pomagamy Zarabiać


Niczym strażnicy Teksasu walczymy o konwersje dla naszych Klientów, czyli małych i średnich firm.

Tworzymy atrakcyjne, szybkie i skuteczne strony. Sprawiamy, że są wysoko w Google. Reklamujemy je i dbamy o to, aby reklama się zwracała.

Prowadzimy Wizytówki Google, a klienci notują więcej:

  • telefonów,
  • zapytań ofertowych i wycen,
  • wizyt w sklepach.

Zróbmy razem coś świetnego!

Firma A1 Komputery

Drużyna A


Niczym MacGyver potrafimy zrobić coś z niczego. Jak David Hasselhoff, czyli nieustraszony Knight Rider wykorzystujemy nasze umiejętności do tworzenia stron internetowych i marketingu internetowego w Google.

Jesteśmy 3-osobowym zespołem. Na pokładzie mamy specjalistę ds. copywritingu/marketingu, grafika komputerowego oraz specjalistę od Wordpress. Od czasu do czasu wspomagają nas świetnie wyszkoleni i starannie wyselekcjonowani najemnicy-freelancerzy.

Historia firmy

Od 2008 roku


Początki bywają trudne. Zwłaszcza w IT. Początek firmy to 2008 rok i serwis komputerowy pod szyldem Informatyczne Pogotowie. Strony internetowe były dodatkiem. Tworzone na Joomla głównie dla znajomych i znajomych znajomych. Serwis fajnie się rozwijał. Początkowo w domu. Później doszedł nawet sklep w centrum Wołomina.

Miłość do komputerów zaczęła jednak przegrywać z pasją do marketingu. Instalacja procesora lub wymiana dysku twardego już nie cieszyła jak kiedyś. Radość przynosiło tworzenie kolejnych stron. Nauka pozycjonowania. Monitorowanie pozycji. Obserwowanie jak dzieło rośnie. Analizowanie i wyciąganie wniosków.

Mimo to, strony nadal były tylko dodatkiem do serwisu. Przełom nastąpił pod koniec 2021 roku. Zapadła męska decyzja: wygaszamy “komputery” - robimy strony. Okres przejściowy trwał rok.

Od 2023 całkowicie skupiamy się na marketingu internetowym - tworzeniu stron i ich promocji.

Skąd ta nazwa?

A1 Komputery


Atrakcyjna taksówkarka o imieniu Esmeralda, w filmie Pulp Fiction zapytała Butch’a co znaczy jego imię. Odpowiedział w krótkich żołnierskich słowach: Amerykańskie imiona g*wno znaczą. Nie uwierzysz, ale zwrot “A1” miał sprawić, że firma jest… pierwsza w książce telefonicznej. Tak, kiedyś były takie drukowane katalogi. Litera A plus cyfra 1. Magia! Bo jak jesteś na “A” to będziesz na początku. Pierwsza próba oszukania systemu. Poziom: początkujący, 20-letni przedsiębiorca. 🙂

Właściciel

Emil Wiatrak


Cześć, nazywam się Emil Wiatrak i zarabiam na życie promując firmy.

Z wykształcenia ekonomista oraz nauczyciel. Z zawodu przedsiębiorca. Z zamiłowania marketingowiec.

Uwielbiam analizować i optymalizować. Mam lekkie pióro, więc dużo piszę. W drużynie A, czyli firmie A1 Komputery odpowiadam za całościowy proces tworzenia stron klientów. Opracowuje koncepcję, robię niezbędny reaserch, a później copywriting. Ustalam jak ma być i analizuję efekty oraz wprowadzam udoskonalenia.

Prywatnie mąż Asi, ojciec Julci i Antosia. Kinomaniak, który lubi pobiegać (także za piłką nożną). Czytam i słucham podcastów - głównie o marketingu i biznesie. Rozrywkowo stawiam na stand-up i klasyczny rap w wykonaniu Sokoła i KęKę.