Strony i sklepy internetowe

Skoro tu trafiłeś lub trafiłaś, to znaczy że planujesz stworzyć nową lub zmodernizować swoją dotychczasową witrynę WWW. Bardzo nas to cieszy. Poświęć proszę kilka minut, aby dowiedzieć się więcej. Miłej lektury.

Dobra strona internetowa jak dobry handlowiec

Ma przynosić Ci zyski. Oczywiście nie zawsze muszą to być zyski typowo finansowe. Mogą być to także zyski wizerunkowe. Strony internetowe mają przecież nie tylko firmy, ale również organizacje pozarządowe, jak stowarzyszenia i fundacje oraz osoby publiczne jak politycy, pisarze, aktorzy, piosenkarze.

Twoja strona musi zatem robić doskonałe wrażenie esteyczne. Atrakcyjny wygląd to jednak nie wszystko – w parze z nim musi iść przejrzystość i czytelność, aby Twój potencjalny Klient, nawet taki „nie-internetowy” łatwo odnalazł się na niej i skontaktował się z Tobą.

Tworzymy właśnie takie strony www oraz sklepy internetowe!

Strony szyte na miarę

W pierwszym etapie naszej współpracy rozpoznamy Twoje cele związane ze stroną/sklepem www. Zależy nam na uzyskaniu jak największej liczby informacji. Musimy poznać Twoją firmę i jej usługi. Omówić specyfikę działania i poznać mocne strony. Niezbędne będzie także ustalenie struktury strony oraz analiza konkurencji. Dzięki temu wszystkiemu będziemy mogli wykonać dla Ciebie indywidualny projekt, który spełni Twoje oczekiwania i sprawi, że Twój biznes będzie rósł.

Nowoczesny wygląd

Tworzymy strony zgodne z aktualnymi trendami i w oparciu o najlepsze branżowe praktyki web design, UX i UI (user experience/user interface). Projektując Twoją witrynę, bierzemy pod uwagę do jakiej grupy docelowej jest ona adresowana. Inaczej zatem podejdziemy do strony dla logopedy czy przedszkola, a inaczej dla kwiaciarni, restauracji, firmy sprzątającej biurowce czy też fotografa ślubnego . Wygląd ma znaczenie, dlatego nasze strony są nie tylko ładne i estetyczne i przejrzyste.

Zgodność ze smartfonami i tabletami

Twoja nowa strona będzie w pełni responsywna, to znaczy, że będzie dopasowywała się do urządzenia na jakim jest wyświetlana. Zadbamy o właściwy jej wygląd zarówno na komputerze, jak i tablecie czy też smartfonie. Możesz mieć także pewność, że będzie się ona prawidłowo wyświetlała na każdej dostępnej przeglądarce internetowej, a w szczególności na Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer oraz na urządzeniach z rodziny Apple.

Strona łatwa w obsłudze

Chcesz mieć możliwość samodzielnego zarządzania treściami na Twojej stronie? Będzie to możliwe. Stworzymy ją w oparciu o prosty w obsłudze system zarządzania treścią (CMS), taki jak na przykład Wordpress. Dzięki temu, będziesz mógł w łatwy sposób edytować teksty na stronie, dodawać nowe wpisy, zdjęcia, galerie itd. System CMS jaki zastosujemy będzie dobrany do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego czy będzie to Wordpress lub inny system portalowy czy też system do obsługi sklepu internetowego przeszkolimy Cię z jego obsługi, a w razie potrzeby pomożemy, jeśli będziesz nas potrzebował.

Wysoko w Google

Pozycjonowanie to proces, a nie jednorazowa czynność. Składa się na nie wiele czynności, ale jedną z podstawowych jest prawidłowa optymalizacja strony. Dlatego dobrze wykonana witryny, zwłaszcza w przypadku firm lokalnych, może w naturalny sposób osiągać wysokie pozycje wyszukiwarki Google. Oczywiście nie jest możliwym pojawienie się na pierwszych miejsca w wynikach wyszukiwania z dnia na dzień, jednak z czasem jest to jak najbardziej możliwe. Wiele jednak zależy od specyfiki danej branży i konkurencji – dowiedz się czym jest pozycjonowanie stron.

Dlaczego warto wybrać A1

KONTAKT