Pozycjonowanie stron

Skoro tu jesteś, to prawdopodobnie chcesz być pierwszy w Google. Zatem ten tekst jest jak najbardziej dla Ciebie. Prowadzenie działań marketingowych w Internecie skutecznie wypiera metody tradycyjne takie jak ulotki, banery, bilbordy czy też reklamę prasową. Przede wszystkim dlatego, że jest tańsze, a efekty tych działań łatwiej mierzalne. Zdecydowanie warto rozważyć skierowanie Twojego budżetu marketingowego właśnie w stronę pozycjonowania. Nie rób jednak tego na oślep, dobrze zaplanowanej tę inwestycję.

Po co mi pozycjonowanie?

Oczywiście dla zysków. Zapewne sam, nawet kilka razy dziennie szukasz czego w Google. Podobnie postępuje setki Twoich potencjalnych Klientów. Zajmując czołowe miejsca w wyszukiwarce Google pomagasz się znaleźć - po prostu odpowiadasz na oczekiwania użytkownika, czyli jesteś tam gdzie trzeba i kiedy trzeba. Ponadto budujesz także świadomość marki oraz zwiększasz do niej zaufanie. To nie jest inwestycja krótkoterminowa, ale jej efekty mogą być długotrwałe.

Jak zdobyć pierwsze miejsce w Google?

Współpracować z najlepszymi! Zaczynamy zawsze od ustalenia jakie słowa (frazy) kluczowe będą dla Twojej strony najbardziej dochodowe oraz dokonamy poziom konkurencyjności. Następnie wykonamy kompleksowy audyt SEO Twojej witryny i wykonamy jej optymalizację, aby była lepiej oceniana przez wyszukiwarkę. Wszelkie kolejne czynności pozycjonerskie będziemy Ci raportowali, a ich efekty na bieżąco monitorowali i analizowali.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

To ważne pytanie, które często wręcz rozpoczyna rozmowy o pozycjonowaniu. Każdy Klient, każda strona czy sklep, każda branża może być wyceniona inaczej. Wycena zależy od wielu czynników, między innymi od poziomu konkurencji, którą trzeba pokonać. Musisz jednak być gotowy na kwotę od 1500 zł miesięcznie.

Od czego zacząć pozycjonowanie?

Zdecydowanie od zrozumienia jego istoty. Jeśli decydujesz się komuś zlecić pozycjonowanie i będziesz za to płacić, to musisz wiedzieć kilka podstawowych rzeczy:

  • pozycjonowanie to proces. Nie jest to usługa jednorazowa, gdzie po wykonaniu kilku magicznych sztuczek jednego dnia, następnego będziesz na 1 miejscu w wynikach wyszukiwania
  • to inwestycja raczej długofalowa, ponieważ efekty mogą być widoczne po kilku tygodniach, a nawet miesiącach
  • to system naczyń połączonych – dobre wyniki w wyszukiwarce i wzrost ruchu na stronie powinien iść w parze z dobrze wykonaną stroną internetową, która będzie przyjazna użytkownikom, czyli Twoim potencjalnym Klientom
  • pozycjonowanie nie jest dla każdego - w niektórych branżach może się ono najzwyczajniej w świecie nie opłacać
  • uwaga na naciągaczy – każdego dnia szereg nie do końca uczciwych ludzi wciska nieświadomym przedsiębiorcom usługi pozycjonerskie bardzo wątpliwej jakości

Jeśli zatem chcesz być pierwszy w Google i mieć profity z tej inwestycji to zapraszamy do kontaktu.

Zamów bezpłatną wycenę lub umów się na spotkanie: 501 243 634.

KONTAKT